Грандіозний розпродаж і тільки до 8 березня!
Грандіозний розпродаж і тільки до 8 березня!

Грандіозний розпродаж сумок і тільки до 8 березня!

Ось і настала довгоочікувана весна, сонячна і тепла погода, час квітучих дерев і тривалих прогулянок в парку ... Зовсім скоро всі жінки будуть святкувати свій день, насолоджуватися розкішними букетами і увагою від своїх чоловіків, дітей, подруг. Напередодні, завжди ми мучимо себе питанням «Що ж подарувати близькій людині, чим здивувати і потішити?». Уже зараз прилавки забиті непотрібними дрібничками, а ціни в магазинах різко злітають. Ми подбали, щоб надати відповідь на це питання було легко і просто, а ще ми вирішили порадувати наших клієнтів, подарувавши приємну знижку «до -70%».

Погляньте на повстяні сумки від ТМ «FeltForYou» і Ви відразу закохаєтесь в одну з них. Дизайнера продумали все до дрібниць, що б вони були максимально зручними і оригінальними. З нашою повстяною сумкою можна завжди залишатися в центрі уваги. Вони дуже затишні, поєднуються з різними стилями і помітно виділяються на тлі стандартних аксесуарів. Радуйте себе і близьких тільки приємними покупками!

Від всього колективу ТМ «FeltForYou» вітаємо всіх дівчат і жінок з цим весняним і теплим днем. Будьте щасливими, успішними і здоровими!

Детальну інформацію про акцію можна дізнатися, зателефонувавши нашим менеджерам. Вони з радістю, дадуть відповідь на всі питання і підберуть найкращий варіант подарунка.

Тегі: rizne,

Наши новости