Чому я не уявляю своє життя без капців від ТМ «FeltForYou»
Чому я не уявляю своє життя без капців від ТМ «FeltForYou»

Моя робота пов’язана з частими відрядженнями. На перший погляд здається, що може бути краще? Знайомишся з новими людьми, відвідуєш різні міста і країни, куштуєш нові страви, дізнаєшся безліч цікавих фактів про історичних особистостей та пам’ятки архітектури.Але є і недоліки такої роботи. Постійні переїзди, транспорт, готелі – все це виснажує і віддаляє мене від дому. А всім нам відомо, що людина ніде себе не почуває краще і спокійніше, як вдома.

Є кілька речей, які постійно зі мною, це фотографія моєї сім’ї та подаровані мамою, домашні капці. І це не просто капці. М’які, зручні і красиві – вони, наче мамині руки, зігрівають і турбуються про мене. Де б я не була, одягнувши їх на ніжки, я відчуваю себе неначе вдома, в колі своєї родини.

Приємним сюрпризом виявилось те, що ці капці виготовляються українським виробником, торговою маркою «FeltForYou». А ще, я дізналась, що для їх пошиття використовують матеріали високої якості – повсть, махрову тканину та бязь. Дякуючи цьому, за ними легко доглядати, вони міцні і красиві.

Не важливо, де я знаходжусь і чим займаюсь. Коли я в капцях від ТМ «FeltForYou», я скрізь почуваю себе як вдома.

А ти чому обираєш ці капці? Поділись своєю історією з нами!

Тегі: rizne,

Наши новости