Нові враження з ТМ «Felt For You»
Нові враження з ТМ «Felt For You»

Ось воно! Сталося! Половина літа вже за бортом. Потихеньку, непомітно ми переступили цей рубіж. Тепер все по-іншому. Кожен день нас все швидше наближає до вересня, до похмурих осінніх дощів і в'язких сірих буднів.

Наближає? Та ні, швидше вже несе на всіх парах так, що і озирнутися не встигнеш. І якщо вже час набрав швидкість, нам теж варто прискоритися. Кидайте сумне часо-знищення в задушливих квартирах і гайда на пошуки пригод! Адже перед Вами відкритий цілий Всесвіт можливостей. Згадайте, що Світ аж ніяк не крутиться навколо будинку, маленького містечка або навіть величезної країни, він набагато більший і цікавіший. А більшість так і залишається мріяти про незвідані далі і далекі пейзажі, не бажаючи визнати, що все це доступніше доступного. Визнати, що всіх то і справ - встати з дивана і зробити крок. А де крок, там і другий, там і третій і раптом ти виявив, що стоїш на вершині франкфуртського хмарочоса і не можеш повірити, що ще тиждень тому нудився перед байдужим монітором в марній спробі розважитися.

ТМ «Felt For You» рішуче ратує за активний відпочинок, що приносить плоди задоволення, наповнений яскравими і незабутніми враженнями. А для того, щоб Вам було зручно і комфортно відпочивати, щоб не доводилося відволікатися на незначні побутові проблеми, обзаведіться спеціально створеною для яскравих вражень сумочкою з повсті від улюбленого бренду. З нею Ви станете приємною погляду, стильною особистістю, на яку приємно поглянути і хочеться сфотографувати. А на додачу до модного образу, сумочка забезпечить збереження і компактний розподіл всіх необхідні речей, які завжди повинні бути під рукою у будь-якої гідної пані, леді, сеньйори або фрау.

Планета Земля не наша слуга, вона не принесе свої дари на підносі в ліжко при першому звуці дзвіночка, але в той же час, нічого від нас не приховує. Її дари безцінні, але, щоб їх отримати, потрібно відкинути лінь і невпевненість та згадати, хто ми є. Ми приходимо в Світ ні з чим і йдемо так само. Все, що у нас залишається - це наша пам'ять. Живіть так, щоб, сидячи ввечері в затишному будинку за чашкою чаю, було про що згадати. І не важливо, які це будуть спогади, хороші чи погані, веселі або сумні. Важливіше те, що все це було з нами, а значить, ми жили, а значить, не дарма!

Тегі: rizne,

Наши новости