Пляжна підказка від ТМ «Felt For You».
Пляжна підказка від ТМ «Felt For You».

Літо в самому розпалі! Отже, моря вже встигли добре прогрітися, а озера і річки буквально закипіти від теплої, привабливої свіжістю водички. Багато хто вже побував на жаданому пляжі, встигнувши відчути на собі всі принади такого відпочинку. Кому ж ще не пощастило відкрити пляжний сезон 2017, скористайтеся корисними порадами та товарами від ТМ «Felt For You», щоб перший досвід в цьому році був тільки позитивним!

Пляжні килимки від ТМ «FeltForYou»

Всі любителі відпочинку біля води погодяться з тим, що скільки часу Ви б не провели на пляжі, дорога туди і назад все одно здасться вдвічі довшою, гарячішою і важчою. А чому так? Та тому, що крім себе самих (красивих, засмаглих, в самому модному купальнику цього сезону) нам на додачу незмінно доводиться нести (а у зворотний бік, тягнути або навіть волочити за собою) мільйон і ще один пляжний атрибут. Крем від засмаги, накидка на плечі, запасні речі, надувні дрібнички (в кращому випадку, розміром з Вас самих), а в останні роки великі оригінали тягнуть з собою ще й пару улюблених гаджетів, раптом нудно стане! Але головне, про що повинні подбати відповідальні відпочиваючі - це те, на чому засмагати і чим витиратися. А якщо Вас в компанії багато, то одним рушником або підстилкою не обійдешся. У підсумку, відпочиваючі відправляються на пляж у вигляді невеликого каравану нав'ючених віслючків, а то й цілого бродячого цирку.

В принципі, такі походи вже давно стали своєрідною традицією для любителів пляжного відпочинку. Але якщо підійти до питання з практичного боку, то невже знайдеться хоч одна людина, яка відмовиться замінити безліч набитих рушниками та іншими атрибутами сумок, від яких відвалюються руки, на одну невелику сумочку?

Сумка-підстилка з бязі і плащової тканини

ТМ «Felt For You» цього літа пропонує абсолютно всім обзавестися пляжною сумкою-підстилкою з бязі і плащової тканини. Придбавши таку сумку, Ви назавжди забудете про сумні, важкі походи на пляж в компанії цілого мішка речей. У неї можна скласти всі необхідні дрібнички і легко закинувши сумку на плече, енергійною ходою направлятися до моря, озера, річки, щоб по-справжньому насолодитися освіжаючою гладдю води. Прийшовши на пляж, просто розстебніть, а потім розкладіть сумку на піску. Зручна підстилка готова! Ніяких додаткових рушників, ніяких тягарів. Все просто і зручно! Завдяки вдалому матеріалу, сумка-підстилка не ​​промокне і легко витирається. Обзаведіться такою літньою обновкою від ТМ «Felt For You» і нехай Ваш пляжний сезон буде легким і незабутнім! З любов'ю і турботою, завжди Ваш, ТМ «Felt For You».

Тегі: rizne,

Наши новости