Прозора мода для кожного
Прозора мода для кожного

Мода на прозорі сумки з'явилася всього пару років тому. З тих пір кількість жінок, що насмілюються носити настільки неоднозначні аксесуари значно зросла. Поштовхом до втрати комплексів у сучасних дівчат послужила всесвітня політика відкритості і можливостей для кожного. Якщо вже ніхто не має права засудити тебе за твою релігію, погляд на протилежну стать або рід діяльності, то кому яке діло до твоїх особистих речей.

Щорічно на світових показах мод в Лондоні, Мілані, Парижі, Нью-Йорку відомі модельєри дарують нові дихання в прозорій моді, дивуючи і надихаючи на подвиги всіх модників. Прозорі спідниці, підбори, капелюхи на моделях і справді виглядають дуже свіжо і досить сміливо.

Simone Rocha - відомий ірландський модельєр в своєму останньому інтерв'ю заявила, що хоч вона і є прихильником традицій та сімейних цінностей, в своєму дизайні дівчина не боїться дивитися в майбутнє і бачить в ньому перспективу. Доказом її слів послужив недавній показ мод, де моделі Simone Rocha постали перед глядачами в шикарних ніжних сукнях, тримаючи в руках прозорі сумочки. На тому ж показі блиснули прозорою новизною і такі культові модельєри, як Stella McCartney і Valentino.

За словами гігантів моди, прозора сумка дійсно може стати відмінним доповненням до будь-якого Вашого образу. Будь то сучасний стиль або строгий костюм. Важливо лише підібрати підходящу, а от покласти в неї тільки окуляри і телефон або ж продемонструвати що-небудь більш істотне - вирішувати Вам.

Тегі: rizne,

Наши новости