FeltForYou СПІЙМАВ КУРАЖ !!!
FeltForYou СПІЙМАВ КУРАЖ !!!

Днями Кураж Базар в черговий раз підірвав навколишній світ яскравими фарбами і свіжими емоціями. Жива музика, яскраві декорації і море посмішок - ось три складові найуспішнішої в Києві масової барахолки. Цього разу організатори перевершили себе. Круті, нестандартні і від того масово розкуповувані товари привели всіх відвідувачів в стан ейфорії, а запальні музики невпинно додавали драйву в і без того розпалений натовп.


Крута атмосфера, жива музика і безліч класних речей, які можна за дешево купити. Ну звичайно ж ми не змогли пройти повз такого заходу і взяли в ньому активну участь. Наш столик, як завжди, був заповнений товарами з повсті: сумками, рюкзаками, прикрасами і ще багато чим цікавим. Ми невимовно щасливі тому факту, що з кожним разом відвідувачів нашого скромного повстяного столика стає все більше. Дякую Вам за те, що Ви завжди з нами!


Крім корисних покупок і приємних емоцій, цього разу учасникам і відвідувачам Кураж Базару вдалося провести час з культурної користю. Ми змогли відвідати різні майстер-класи та поспілкуватися з неординарними і наскрізь творчими особистостями. А при бажанні навіть зробити собі тату на пам'ять!


Дорогі покупці і гості сайту, якщо Ви, як і ми, любите активно проводити час і не виносите нудних посиденьок, то приєднуйтесь в майбутньому до нас і інших учасників Кураж Базару. Обіцяємо, Ви не пошкодуєте!

Тегі: rizne,

Наши новости