Органайзер на гумках

130,00 грн.

0327

Органайзер для документів.

Для зберігання особистих речей і електронних гаджетов.Форма і формат органайзера підійде під будь-яку сумку, рюкзак, бардачок.

Розмір: 29,5х21 см
Матеріал: повсть , гумкаВсе геніальне просто. Сітка з тугих гумок зможе утримати на вазі мобільний телефон, записну книжку, зарядний пристрій і безліч інших корисних дрібниць.
Унікальний органайзер, призначений для зберігання особистих речей і електронних гаджетів, завжди в порядку в різних конфігураціях. Через зручний розмір, органайзер може стати вдалим доповненням Вашої сумки або ручноъ поклажі під час подорожей, а також в автомобіль. Планшет досить невеликих розмірів і дуже легкий, з великою кількістю переплетень з широких гумок.
Підходить для всього. Ви візьмете з собою дуже різні предмети і з ними нічого не станеться в дорозі.

Універсальна форма органайзера.

Простий у використанні. Щоб все було в цілості й схоронності, не потрібно багато чохлів або замків. Дві гумки і готово.Форма і формат органайзера підійде під будь-яку сумку, рюкзак, бардачок.Захист від тряски. Ваші предмети завжди з вами і завжди цілі. Які б перешкоди ви ні долали.
Провід, шнури, навушники, нитки для рукоділля не заплутуються. Тепер ви будете знаходити навушники в тому стані, в якому ви їх залишили.

Ширина29,5
Висота21
КолірЧорний
Матеріал№1Повсть

Магазин

Пов'язані товари

Наши новости