Торгова марка «FeltForYou» – дочірнє підприємство «Комфорт Текстиль Груп», роками здобувала довіру споживачів в напрямку швейного виробництва. З моменту появи на ринку України в 2002 році і до сьогодні – ми використовуємо для виготовлення нашої продукції тільки якісні матеріали і передові технології.

Діяльність нашої компанії починалась з виготовлення сумок з повсті. Далі ми зрозуміли, що цей матеріал відкриває широкий простір для фантазії дизайнерів та модельєрів, даючи можливість реалізовувати самі сміливі ідеї. Асортимент продукції став розширюватися. З’явились гаманці, ключниці, та інші аксесуари. Широкої популярності набули домашні капці із повсті. Потім ми побачили, що повсть чудово підходить для виготовлення речей, корисних в побуті. Так виникла ідея шити повстяні коробки для зберігання речей, та використовувати цей матеріал в декоруванні для виготовлення модулів під кімнатні рослини. Ще однією чудовою задумкою наших майстрів – є виготовлення новорічних прикрас з повсті. Усі ці речі створюють у Вашому домі або офісі атмосферу гармонії, тепла і комфорту.

Головними завданнями, що ставить перед собою команда майстрів «FeltForYou», є виготовлення високоякісної продукції, та задоволення побажань навіть самих вимогливих клієнтів. Саме тому, наша компанія надає Вам можливість звернутись до нас з власним макетом виробу чи аксесуару. Наші майстри втілять Вашу ідею в життя! Будьте оригінальним та неповторним разом з нами!

На сторінках нашого сайту Ви маєте змогу знайти безліч цікавих і оригінальних виробів, ціни та якість на які Вас приємно вразять. Ми завжди раді робити Ваше життя зручнішим і комфортнішим!


Наши новости