Сумка-клатч

Сумки-клатч  ніби створені саме для того, щоб зберігати маленькі жіночі секрети. В них чудово розміщуються помада, олівець для губ, туш, люстерко, гребінець, телефон та інші дрібниці, що так необхідні кожній із нас. З цією сумочкою жінка має неперевершений вигляд як на прогулянці так і на вечірці. Крім того, вони чудово пасують до рі...

Сумка-клатч

Сумки-клатч  ніби створені саме для того, щоб зберігати маленькі жіночі секрети. В них чудово розміщуються помада, олівець для губ, туш, люстерко, гребінець, телефон та інші дрібниці, що так необхідні кожній із нас. З цією сумочкою жінка має неперевершений вигляд як на прогулянці так і на вечірці. Крім того, вони чудово пасують до різного одягу – від повсякденного до святкового.

На сторінках сайту ТМ «FeltForYou» представлені цікаві моделі цього аксесуару, а саме:

  • клатчі на застібці кнопка або на блискавці,
  • сумочки оздоблені зовнішніми кишенями чи металевою фурнітурою,
  • клатчі різної форми та місткості, з ручками різної довжини.

Цікавою пропозицією є сумка в сумці, що виготовлена із повсті. ЇЇ можна використовувати як доповнення до сумки-шопера, або як самостійний аксесуар.

Бажаєте отримати сумку-клатч із повсті? Менеджери ТМ «FeltForYou» нададуть відповідь на будь-яке питання стосовно дизайну та вартості сумок, а також, допоможуть Вам обрати, або створити власну сумку-клатч, яка стане Вашою візитівкою.

Ще
Сумка-клатч

Наши новости