Брелки з повсті

Досить поширеним сувеніром є брелки з повсті різної форми і величини. Їх дарують один одному як знак уваги, на згадку про подорожі, або використовують як рекламну продукцію. Часто вони мають значну вагу та гострі краї, щообтяжує зв’язку з ключами та створює незручності. Майстри ТМ «FeltForYou» пропонують до Вашої уваги легкі, кра...

Брелки з повсті

Досить поширеним сувеніром є брелки з повсті різної форми і величини. Їх дарують один одному як знак уваги, на згадку про подорожі, або використовують як рекламну продукцію. Часто вони мають значну вагу та гострі краї, щообтяжує зв’язку з ключами та створює незручності. Майстри ТМ «FeltForYou» пропонують до Вашої уваги легкі, красиві і м’які брелки із повсті у формі тварин, шматочків пазлів, метеликів тощо. Кольорова гама також різноманітна. Цей аксесуар стане приємним і веселим доповненням до ключів, при цьому не буде додавати зайвих проблем.

Брелки в одному стилі для всієї родини

Ви можете обрати брелки в одному стилі для всієї родини або для компанії друзів. Крім того, можна замовити брелки з повсті в корпоративному стилі. Вони можуть стати приємними подарунками на вечірці в колі колег, або використовуватись як рекламна продукція.

Якщо Ви знайшли потрібний брелок на нашому сайті, або, якщо у Вас є ідеї стосовно того, якими мають бути брелки, звертайтесь до менеджерів ТМ «FeltForYou», і з нашою допомогою втілюйте свої бажання в життя.

Ще
Повстяні брелки

Наши новости