У даній категорії представлені «Сумка холодильник», здатні продовжити свіжість продуктів, і стануть в нагоді в різних життєвих ситуаціях. Використання термоматеріалов забезпечує збереження температурного режиму до 3-5 годин (в залежності від зовнішнього середовища та інших факторів). Ємність сумок-холодильників коливається від мінімальних 8 літр...

У даній категорії представлені «Сумка холодильник», здатні продовжити свіжість продуктів, і стануть в нагоді в різних життєвих ситуаціях. Використання термоматеріалов забезпечує збереження температурного режиму до 3-5 годин (в залежності від зовнішнього середовища та інших факторів). Ємність сумок-холодильників коливається від мінімальних 8 літрів до прийнятних 30 л.

Термосумка компактного розміру буде корисна для офісного ланчу або вкрай необхідного запасу їжі для мандрівника. Любителі пікніків і дружніх компаній на свіжому повітрі будуть задоволені більш ємними моделями, доступних в різних формах і кольорах.

Практичність «ізотермічних трикотажних холодильників»

Доповнюється наявністю зручних ручок з регулюванням довжини і надійними замками, що запобігають висипання. Для переміщення і збереження, не суміжних харчів, передбачені варіанти сумок з двома відділеннями.

Ще
Сумка-холодильник

Наши новости