Наша компанія «Комфорт Текстиль Груп» пропонує послуги - виготовлення сувенірної продукції, корпоративних і бізнес-сувенірів, одягу для персоналу та промоакцій. Сумка, чохол, органайзер або ж килимок для мишки з логотипом, вручені клієнтy або партнерy, не дозволять забути про Вашу компанію, а форма подачі як подарунка позитивно впливає на ставле...

Наша компанія «Комфорт Текстиль Груп» пропонує послуги - виготовлення сувенірної продукції, корпоративних і бізнес-сувенірів, одягу для персоналу та промоакцій. Сумка, чохол, органайзер або ж килимок для мишки з логотипом, вручені клієнтy або партнерy, не дозволять забути про Вашу компанію, а форма подачі як подарунка позитивно впливає на ставлення до Вас і Вашій справі. Також на нашому сайті Ви можете замовити оригінальні подарунки для Ваших друзів і рідних.
     Ви можете замовити будь-який товар з нашого сайту з нанесенням логотипу Вашої компанії або іншої оригінальної написом. Також при цьому у Вас є унікальна можливість зробити під замовлення продукцію по Вашому ескізу. Це може бути що завгодно, що можна прикрасити вишивкою або печаткою. Продукція виготовляється тільки з якісних матеріалів.
     Ми раді кожному клієнту і намагаємося дуже швидко реагувати на Ваші запити і побажання!

Ще
Сувеніри

Наши новости