Вертикальне озеленення дає можливість збільшити простір і поліпшити дизайн приміщення. Модулі виготовляються з повсті. Цей матеріал практично не пропускає вологу, а накопичує й утримує її як губка. Крім того із зворотного боку модулі покриті гідроізолюючим екраном, який захищає стіну від вогкості і забруднення. Повсть, завдяки своїй грубості і ж...

Вертикальне озеленення дає можливість збільшити простір і поліпшити дизайн приміщення. Модулі виготовляються з повсті. Цей матеріал практично не пропускає вологу, а накопичує й утримує її як губка. Крім того із зворотного боку модулі покриті гідроізолюючим екраном, який захищає стіну від вогкості і забруднення. Повсть, завдяки своїй грубості і жорсткості відмінно тримає форму і є досить зносостійким і довговічним матеріалом.

Різні формати модулів дають можливість експериментувати з розташуванням рослин в модулі. Дизайн повстяних модулів для рослин, зроблений в декількох варіантах різних за формою і обсягом. Така різноманітність модулів дасть можливість сформувати красиву і яскраву зелену композицію, яка доповнить ваш будинок або офіс. Рослини в таких модулях дихає на відміну від пластикових горщиків. Для посадки досить одного грунту.

Рослини в повстяних модулях не пересихали. Не потрібні більше ніякі горщики для ваших визнав. Так як використовується повсть темного кольору, на ньому не виступають плями, навіть якщо проступає вода при поливі.

Ще
Модулі для рослин

Наши новости