Повстяні капці це кращий вибір для тих, хто хоче забезпечити свої ніжки теплом на всю зиму. В першу чергу тапочки з повсті хороші тим, що ноги в такому матеріалі потіти не будуть, через них добре проходить повітря, і повсть служить найкращим ізолятором температури. Це забезпечує регуляцію теплообміну, завдяки якій ноги не мерзнутимуть в холодном...

Повстяні капці це кращий вибір для тих, хто хоче забезпечити свої ніжки теплом на всю зиму. В першу чергу тапочки з повсті хороші тим, що ноги в такому матеріалі потіти не будуть, через них добре проходить повітря, і повсть служить найкращим ізолятором температури. Це забезпечує регуляцію теплообміну, завдяки якій ноги не мерзнутимуть в холодному приміщенні і не перегріються в теплом.

Матеріал екологічно чистий і натуральний, який виготовляється з овечої вовни і не містить синтетики. Такі тапочки приємно Вас порадують своєю легкістю і м'якістю. Ноги в них буквально відпочивають, від важкої і незручного взуття і Вам не захочеться навіть розлучатися з таким приємним відчуттям в зимову пору.

Ще
Повстяні тапочки

Наши новости